رادین گستر سینا | نماینده انحصاری رسوب زدای هیدروپت انگلستان

ارائه‌‍ دهنده خدمات دستگاه‌های رسوبزدایی و سختی گیر بدون مواد شیمیایی

شرکت رادین گستر سینا نماینده انحصاری دستگاه های رسوبزدای با امواج رادیویی شرکت هیدروپت انگلستان است که در زمینه مشاوره تخصصی و فروش دستگاه های غیر شیمیایی در زمینه سختی آب و رسوبگیری و سختی گیری آب از سال 1389 فعالیت دارد. شرکت رادین گستر سینا ارائه دهنده تکنولوژی سبز رسوبزدایی با استفاده از سختی گیر الکترونیکی مبتنی بر تکنولوژی – انتشار امواج رادیویی بی ضرر باند AM در سیال به صورت گسترده برای اولین بار در ایران است. با توجه به بحران کم آبی در ایران و خاورمیانه و مشکل فراگیر رسوب ، شرکت رادین گستر سینا محصولات متنوعی برای کلیه کاربردهای خانگی ( اعم از آب مصرفی و سرمایش-گرمایش) ، تجاری و صنعتی ، استخر با هدف حذف کامل سختی گیرهای رزینی و صرفه جویی در مصرف آب ارائه می‌نماید.

پلی یوریا

پلی یوریا نسل نوین پوشش های سطح و در واقع انقلابی در فناوری پوشش های سطحی می باشد.
مشاهده محصولات
رادین گستر سینا

رسوب زدای سفارشی

شرکت هیدروپت قادر به تولید محصول سفارشی برای حل هر یک از مشکلات 6گانه می باشد.
مشاهده محصولات
رادین گستر سینا

رسوبزدای صنعتی

رسوب زدای صنعتی هیدروفلو در کلیه برج‌های مسکونی و تجاری، تهویه مطبوع و صنعتی استفاده می‌شود.
مشاهده محصولات
رادین گستر سینا

رسوب زدای خانگی

رسوب گیر هیدروفلو خانگی IP33 و عمر 35 سال، قابل نصب روی هر جنس لوله تا سایز 2 اینچ می باشد.
مشاهده محصولات
پلی یوریا Polyurea

پلی یوریا (پلی اوره) یکی از تکنولوژی های بکار برده شده در صنایع ساختمانی است که به عنوان پوشش در سوله ها، شیروانی ها، ساختمان ها و … بکار میرود و بسیار کاربردی می باشد. قیمت مناسب این نوع پوشش در کنار مقاومت بالای آن و انعطاف پذیری باعث شده است تا استفاده از این مواد نسبت به سایر مواد شیمیایی دیگر، بسیار بیشتر شود.

Before

After

تکنولوژی رسوب زدایی هیدروفلو

رسوب زدای و سختی گیر هیدروفلو به راحتی بر روی هر نوع لوله فلزی یا غیر فلزی (از 1 اینچ تا 4 متر قطر لوله) نصب می‌شود که امواج رونده رادیویی بی ضرر ، با برد 100 تا 1500 متر از دو طرف دستگاه در کل مدار لوله کشی ارسال می‌نماید. سیگنال های پتنت و منحصر بفرد سختی گیر هیدروفلو قادر است آب بـا هـر میـزان سختــی را از تشکیــل رســوب حفظ نمــوده و از همـه مهمتـر رسوبات قدیمی گچی و آهکی (کربناتی) را از مدار لوله‌کشی باز نماید.

سیگنال سختی گیر آب هیدروفلو هیچگونه محدودیت دما و فشار سیال ندارد و بدون اسید شویی تا 35 سال از تاسیسات لوله کشی محافظت ‌می‌نماید .

مقایسه عملکرد رسوبزدای هیدروپت

با سختی گیرهای مغناطیسی و الکترونیکی

نمودار فوق نتایج مقایسه سختی گیر مغناطیسی و الکترومغناطیسی (الکترونیکی و آلتراسونیک) با تکنولوژی رسوب گیر با امواج رادیویی هیدروپت است که در سال 1992 توسط شرکت گاز انگلستان انجام گردیده است . پکیج گاز سوز بدون هیچگونه سختی گیر با آب ، با سختی کل کربناتی (بیش از 300 میلی گرم) بعد از گذشت 40/4 هفته بدلیل رسوبگذاری شدید کنترل یا از کار افتاده است. عملکرد سختی گیرهای مغناطیسی و الکترونیکی با مکانیزم تولید میدان مغناطیسی متغیر (الکترومغناطیسی) در نمودار فوق نمایش داده شده است . عدم کارایی سختی گیرهای مغناطیسی در دمای بالاتر از 55 به وضوح دیده می شود اما در تکنولوژی منحصر بفرد هیدروپت رسوبگذاری پکیج با آب ورودی بسیار سخت حدود 5 سال به تعویق افتاده است.

کاهش هزینه سرویس و نگهداری

صرفه جویی در مصرف انرژی

صرفه جویی در مصرف آب

مزایای استفاده از تکنولوژی هیدروپت

رسوب زدای هیدروپت ؛ جواهری در تاسیسات

قابلیت دستگاه های رسوب زدا

باکتری کشی و حذف بایوفیلم

میدان الکتریکی سیگنال های هیدروفلو به صورت متناوب بار الکتریکی مثبت و منفی را داخل سیال ایجاد نموده ، این امر باعث می گردد که ذراتی که از زیر دستگاه عبور می کنند به ویژه باکتری ها، خزه ها و جلبک ها و کلیه تک سلول های گیاهی دارای سیتوپلاسم در لحظه عبور تحت بارالقایی الکتریکی قدرتمندی قرار می گیرند. دستگاه رسوب گیر هیدروفلو با تغییر مداوم فشار اسمزی بر روی سیتوپلاسم باعث از هم گسیختگی پوسته باکتری، خزه و قارچ ودر نهایت متلاشی شدن و از بین رفتن آن میکروارگانیسم ها می گردد.

رسوبزدایی رسوبات قبلی

دستگاه سختی گیر هیدروفلو با ارسال سیگنال های رادیویی ، بدون نیاز به توقف سیستم ، تخلیه آب و اسید شویی رسوبات قدیمی را باز می نماید . در فرایند تشکیل کریستال های پایدار، کلیه یون های محلول در آب به یکدیگر و رسوبات قبلی بر روی سطوح برخورد می نمایند و در این راستا یون های کلسیم ، منیزیوم، کربنات و سولفات تشکیل هسته های کریستال را می دهند. هسته های کریستال در برخورد با سطوح دارای رسوب نیز به صورت ذره ذره و یونی رسوبات قبلی را جذب و از سطوح جدا می نماید که این رسوبات با جریان آب شسته شده و از لایه های رسوب کاسته می شود.

جلوگیری از تشکیل رسوب

دستگاه رسوب گیر هیدروفلو ، سیگنال های رادیویی گسترده ای در تمام مدار لوله کشی از هر دو سمت ایجاد می نماید. با القای میدان الکتریکی ، امکان برخورد ذرات و کلیه یون ها به یکدیگر به طور قابل توجهی افزایش می یابد و با استفاده از آرایش پیچیده سیگنال های هیدروپت ، یون های رسوب کذار کربنات کلسیم و منیزیم، جذب یکدیگر گردیده و به صورت کریستال پایدار در داخل آب تشکیل می شوند . این ذرات کریستالی 10 تا 20 میکرونی معلق بوده و قابلیت چسبندگی به شطوح ندارند.

انعقاد بدون مواد شیمیایی

دستگاه رسوب زدای هیدروفلو تنها روش غیر شیمیایی منعقد سازی با بکارگیری امواج رادیویی باند AM در دنیا است که جهت انعقاد ، هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نمیکند و با ارسال سیگنال های رادیویی در کل مدار لوله کشی ماهیت الکتریکی دارند، به صورت متناوب بار الکتریکی مثبت و منفی را داخل سیال ایجاد نموده و همین امر باعث جذب ذرات داخل سیال به یکدیگر و افزایش اندازه ذرات و انعقاد میگردد که به راحتی در بستر فیلتر به دام می افتد و شفافیت آب افزایش می یابد.

رسوبزدای هیدروفلو جایگزین سختی گیر رزینی

تکنولوژی رسوبزدایی هیدروپت انگلستان تنها رسوبزدایی است که می تواند بدون استفاده از سختی گیر رزینی و به تنهایی در تاسیسات تهویه مطبوع و صنعتی عمل نماید.

رازهای مهم سختی گیر آلتراسونیک که نمی خواهند شما بدانید !؟!

چندی است در ایران سختی گیرهای الکترونیکی-مغناطیسی با نام سختی گیر آلتراسونیک به فروش می رسد. تولید ارتعاشات فراصوت مکانیکی چقدر واقعیت دارد؟

معایب سختی گیر مغناطیسی چیست؟

سختی گیر مغناطیسی دارای محدودیت های فنی و عملکردی می باشند که بر راندمان سختی گیری آنها تاثیر زیادی دارد ، 10 ایراد اساسی سختی گیر مغناطیسی را در ادامه خواهید دید.

نکته طلایی در بهینه سازی کیفیت آب استخر

تکنولوژی هیدروپت با دراختیار داشتن قابلیت های متنوع بدون استفاده از مواد شیمیایی پارامترهای مهمی را در آب استخر کنترل و بهینه سازی نماید. اولین و مهمترین