رسوبزدایی مراکز مراقبت در منزل در هلند

9 مرداد, 1400
رسوبزدا هیدروفلو در مراکز مراقبتی هلند

نصب رسوبزدا هیدروفلو در مراکز مراقبت در منزل در هلند

گروه Zorggroep . Maarten دارای 17 خانه‌ی مراقبت مسکونی در سراسر هلند است. شعار آنها “یک زندگی مشترک یک زندگی شاد” است. آنها طیف وسیعی از خدمات اجتماعی و اقامتی را از مراقبت در منزل گرفته تا مراقبت از زایمان و مراقبت از افراد در بیمارستان ارائه می‌دهند. آنها از رسوبزدا هیدروفلو برای رفع مشکل سختی آب خود بهره گرفتند.

رسوبزدا هیدروفلو در مراکز مراقبتی هلند

در سال 2014 گروه St. Maarten یک خانه مسکونی جدید 60 تخته ساخت. گراون استات.، پس از مشورت با نماینده هیدروپات، دستگاه رسوبزدای هیدروفلو در مرحله طراحی لحاظ نمود.

سیستم آب هلند، آب سخت تا بسیار سخت شناخته شده است. این یعنی 250 ppm به بالا.
این گروه از موفقیت رسوبزدای هیدروفلو پس از نصب در ساختمانهای تحت پوشش خود در سال 2012 که در آنها سیستم‌های گرمایشی با رسوبات آهک مسدود شده بودند، خوشحال بودند.
در سال 2014 گروه St. Maarten یک خانه مسکونی 60 تخته ساخت.
دستگاه رسوبزدای هیدروفلو در مرحله طراحی و ساخت ساختمان لحاظ شده است.
مایمتک با پوشش کشورهای بنلوکس، شرکتی است که خدمات رسوبزدایی آب را برای رسوبات آهکی و جلبک ارائه می‌دهد. به همین مناسبت از مایمتک خواسته شد تا در مراحل طراحی و ساخت پروژه کمک کند. دستگاههای رسوبزدای آب هیدروفلو در مرحله طراحی نصب شدند.

دو رسوبزدا هیدروفلو برای محافظت از کل مجتمع مسکونی 60 تخت خوابه نصب شده ‌است.
“نتایج مثبت بود”
دستگاه‌های رسوبزدای الکترونیکی هیدروفلو رویکردی عاری از مواد شیمیایی برای از بین بردن رسوبات آهکی موجود و جدید و همچنین رسوبات جلبکی ارائه می‌دهند.
آنها یک جایگزین برای نرم کننده‌های آب با مزایایی از قبیل عدم هزینه‌های جبرانی مداوم و رسوبزدایی آب شرب باقی‌مانده هستند.

بیشتر بخوانید:   ضد عفونی ثانویه استخرها با استفاده از دستگاه‌های رسوب زدا هیدروفلو

یک واحد دستگاه رسوب زدا هیدروفلو می‌تواند کل سیستم را با سیگنال سینوسی منحصر به فرد خود که از طریق شبکه لوله کشی، تحت پوشش خدمات سرد و گرم قرار دارد، محافظت کند تا از دوش، شیرآلات و اتصالات (برای راحت تمیز کردن آنها) و همچنین سیلندرها، دیگهای بخار و مبدلهای حرارتی محافظت کند. دستگاه رسوب زدا هیدروفلو همچنین می‌تواند به کنترل رسوبات جلبکی در مبدل‌های حرارتی، برج‌های خنک کننده و سیستم‌های لوله کشی کمک کند.
کنترل رسوبات آهکی برای پیشگیری از بیماری لژیونلا مهم است. همانطور که در قانون عملی مورد توافق L8 برای بیماری لژیونر ذکر شده، رسوبات سخت مانعی در برابر مواد شیمیایی برای درمان ایجاد می‌کند و ممکن است زیستگاه میکروبی را فراهم کند. (L8-1 ، 1.9). سطوح تبادل گرما با رسوبات سنگین، حفظ دمای بالاتر مورد نیاز برای کاهش خطر لژیونلا (باکتری عامل بیماری لژیونر) را دشوارتر می‌کند.
جنبه مهم دیگر برای مدیریت لژیونلا، تشکیل رسوبات جلبکی بر روی سطوح است. رسوبات جلبکی می‌تواند راندمان انتقال حرارت را مختل کند، باعث خوردگی موضعی شدید شود و رشد لژیونلا را تقویت کند و باید به عنوان آلودگی پرخطر در نظر گرفته شود (L8-1 ، 1.9).
رادین گستر سینا با سابقه کار چندین ساله مشاوره‌ای رایگان در زمینه خدمات خود ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با جستجو در سایت با نحوهکار دستگاه رسوب زدا هیدروفلو آشنا شوید.. برای مشاوره بیشتر با مهندسان آموزش دیده ما تماس بگیرید.

منبع: https://hydropath.com/hydroflow-specified-in-at-design-stage-with-new-care-home/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *