پروژه نصب رسوب زدا هیدروفلو در شیرخوارگاه شبیر | دیگ های بخار و دی اریتور

رسوبزدایی,رسوب زدا,رسوبزدا,سختی گیر,سختیگیر

پروژه نصب رسوب زدا هیدروفلو در شیرخوارگاه شبیر

رسوبزدا هیدروفلو و عملکرد مثبت آن در شیرخوارگاه شبیر

شیرخوارگاه شبیر در سال ۱۳۳۲ توسط مرحوم شبیر پایه گذاری شد و قدیمی ترین، بزرگترین و مجهزترین شیرخوارگاه کشور و خاورمیانه است. این ساختمان فرسوده بود و سال ۹۴ کلنگ زنی آن انجام شد. شبیر، نمونه موفق از کار جمعی خیران است و بیش از ۳۵۰ “خیر” و شرکت ها کمک کردند تا این مرکز راه اندازی شود. رسوب زدایی این شیرخوارگاه از نمونه پروژه‌های موفق در شرکت رادین گستر سینا بوده است.
شیرخوارگاه شبیر، مجهزترین و بزرگترین شیرخوارگاه کشور است. به لحاظ گرمایش و سرمایش سیستم مناسبی دارد و استانداردهای موردنیاز در آن رعایت شده است.
با اشاره به اینکه این ساختمان در منطقه 15 تهران با زیربنای ۷ هزار و ۱۴۰ متر مربع احداث شده است. دارای یک موتورخانه می‌باشد که شامل دو دستگاه دیگ چدنی جهت مدار گرمایش، سه مدار تهیه آبگرم مصرفی- منبع کویلی و یک عدد دیگ بخار جهت مصارف لاندری میباشد.
جهت حفاظت تاسیسات در مقابل رسوب و سختی آب 2 دستگاه رسوبزدا HS-40 بر روی منابع کویلی بخار نصب شده است که این 2 رسوب زدا کلیه لوله های آبسرد و گرم و برگشت مصرفی، شیرآلات بهداشتی، سردوش ها و کویل های منابع کویلی را در مقابل رسوب محافظت می نماید. همچنین جهت دیگ بخار لاندری نیز 1 دستگاه رسوبزدا هیدروفلو سری S-38 از مهرماه 1398 نصب و راه اندازی شده است.
سختی گیر هیدروفلو بر خلاف سختی گیرهای مغناطیسی و یا رسوبگیرهای آلتراسونیک ( لینک رسوبزدای آلتراسونیک) قادر است در حال توقف پمپ و جریان سیال از طریق آب و مدار لوله کشی فلزی سیگنال های رسوبزدایی را در تمامی نقاط مدار لوله کشی گسترش دهد. این قابلیت فقط در رسوبزدای هیدروفلو وجود دارد و به همین دلیل بیش از 15 سال است که به بهترین گزینه جهت رسوبزدایی در مدار آبسرد و گرم مصرفی (مدار باز تاسیساتی ) می باشد.

رسوبزدایی,رسوب زدا,رسوبزدا,سختی گیر,سختیگیر