استفاده از دستگاه رسوب زدا هیدروفلو مدل‌های i Range در مصارف صنعتی

12 مهر, 1400

راه‌حل‌های صنعتی با سیستم رسوب زدا هیدروفلو


مشتریان شرکت و فناوری هیدروپات و سیستم رسوب زدا هیدروفلو در صنایع غذایی، تصفیه فاضلاب، شرکت‌های خدمات رسانی و صنعت هتل و اوقات فراغت اغلب با چالش‌هایی روبرو هستند که نیاز به یک رویکرد جدید و ابتکاری دارد.

از سال 1992 دستگاه‌های رسوب زدا هیدروفلو راه حل‌های غیر شیمیایی برای مسائل مربوط به رسوب آهک، رسوب زیستی و لخته شدن ارائه کرده‌اند و ما هنوز هم این کار را انجام می‌دهیم. با این حال انجام آزمایشات گاهی لازم است و ما برای همکاری نزدیک با مشتریان وارد عمل می‌شویم.
ارائه راه حل می‌تواند مشکل باشد زیرا مشتری همیشه منبع مشکل را نمی‌داند. فکرهایمان را کنار هم می‌گذاریم و پارامترهای آزمایش را بررسی می‌کنیم.

نمایندگان سیستم رسوبزدا هیدروفلو در سراسر جهان با مشتریان همکاری می‌کنند تا راه حل‌های صنعتی را برای مشکلات صنعتی پیدا کنند.
سیستم رسوبزدا هیدروفلو مدل‌های i Range برای کاربردهای چالش برانگیزتر در محیط‌های صنعتی طراحی شده‌است که ممکن است از طیف وسیعی از مسائل مربوط به تصفیه آب رنج ببرند و نیاز به محافظت در برابرآهک، لخته شدن و کنترل رسوب زیستی دارند.

محدوده صنعتی قدرتمندتر از واحد تجاری استاندارد است. دارای منبع تغذیه یکپارچه، کاملا ضد آب و برای سهولت اتصال به برق شهری و سیستم‌های مدیریت ساختمان طراحی شده‌است. دستگاه رسوب زدا هیدروفلو سری i برای بهبود کیفیت آب و جلوگیری و حذف رسوبات سخت آهکی طراحی شده‌است. واحدهای استاندارد i Range در اندازه‌های مختلف برای نصب لوله‌ها از هر جنس تا قطر 200 میلی متر موجود است.

دستگاه سختی گیر هیدروفلو مدل i Range دارای استاندارد IP 68 است که در سخت‌ترین محیط‌ها از حفاظت قوی برخوردار است.

بیشتر بخوانید:   استفاده از دستگاه رسوب زدا هیدروفلو در صنعت سلولز / خمیر کاغذ

منبع:
https://hydropath.com/industry-solutions-with-hydroflow/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *