مجتمع فرهنگی روشنگر(مدرسه روشنگر-شهرک غرب) | چیلرها

رسوبزدا,رسوب زدا,سختیگیر,سختی گیر,سختی گیر,نصب رسوبزدا در مجتمع فرهنگی روشنگر,رسوبگیر,رسوبزدا هیدروفلو,رسوب زدا هیدروفلو

مجتمع فرهنگی روشنگر(مدرسه روشنگر-شهرک غرب)

نصب رسوبزدا هیدروفلو مجتمع فرهنگی روشنگر(مدرسه روشنگر-شهرک غرب)

مدرسه روشنگر یک مدرسه دخترانه در منطقه 2 (شهرک غرب) در تهران است. این مدرسه از نوع غیر دولتی و وابسته به بنیاد فرهنگی شاهچراغ است که از سال 1365، با هدف ارائه ی خدمات فرهنگی به فرزندان شهدا و جانبازان و فرزندان خانواده‌های گزینش شده علاقه مند به فرهنگ شهادت، به خواست خود به مدارس شاهد پیوسته بود. رسوبزدا هیدروفلو توانسته در این موسسه تأثیرگذار واقع شود.

سالانه 70 درصد دانش آموزان خود را از میان فرزندان شاهد و 30 درصد بقیه را از میان خانواده های واجد شرایط گزینش می‌نماید. به دلیل فضای کم در نهایت مدرسه در سال 1375 منتقل شد. در زمینی به مساحت 14هزار متر مربع، در فاز ششم شهرک غرب و مجتمعی با زیربنای 22هزارمترمربع با امکانات فرهنگی، ورزشی و آموزشی بنا شد.

مجتمع فرهنگی روشنگر در این سالها، با بهره مندی از کادری مجرب، متعهد و دلسوز هر سال، حدود 60 فارغ التحصیل داشته است که در رشته‌های مفید و دانشگاه‌های تراز اول تحصیل کرده‌اند و اکثریت قریب به اتفاق آن ها در زمینه‌های علمی و عملی، در فضای جامعه ی اسلامی درخشیده اند.
یکی از مواردی که توسط مهندسین مشاور یا پیمانکاران اجرای تاسیسات مقفول می‌ماند، مقایسه قیمت خرید رسوبزدا هیدروفلو با سختی گیرهای مغناطیسی و آلتراسونیک است. از لحاظ فنی مقایسه قیمت خرید این دو تجهیز متفاوت، قیاس نادرست است. بعضی از مهم ترین آیتم‌ها به طور خلاصه ذیلا توضیح داده می‌شود.
رسوب زدا هیدروفلو تنها تکنولوژی است که با استفاده از آن سختی گیرهای رزینی را در تاسیسات موتورخانه میبایست حذف نمود. این در حالی است که سایر سختی گیرهای مغناطیسی، الکترومغناطیسی،و آلتراسنیک و الکترونیکی نیاز به سختی گیر رزینی به عنوان مکمل و رکن اصلی سختی گیری داشته و به عنوان سختی گیر کمکی لحاظ می شوند. بنابراین می بایست هزینه تهیه، حمل، اجرا، راه اندازی و بهره برداری سختی گیرهای رزینی به انضمام قیمت فضای تحت اشغال به قیمت سایر سختی گیرها اضافه می‌گردد.
رسوبزدا هیدروفلو با امکان ارسال سیگنال در نقاط مختلف لوله کشی که از مهمترین وجوه تمایز این رسوبزدای است، نیاز به نصب رسوب زدای متعدد در یک مدار تاسیساتی نیست. به عنوان مثال در یک موتورخانه گرمایشی- سرمایشی با 3 دیگ فولادی، 2 دستگاه چیلر هواخنک، 3 منبع کویلی آبگرم مصرفی، منابع انبساط و سایر ملزومات سختی گیرهای مغناطیسی ، 3 دستگاه سختی گیر جهت ورودی بویلر، 2 دستگاه سختی گیر جهت مدار گرمایش سرمایش و اواپراتور چیلر 3 دستگاه سختیگیر جهت ورودی کویل های منابع کویلی ، 1 دستگاه ورودی سختی گیر رزینی و به مقدار منابع انبساط سختی گیر مغناطیسی جهت پرکن پیشنهاد می‌گردد.

به طور سرانگشتی برای تاسیسات فوق حداقل 12 الی 13 دستگاه پیشنهاد می‌شود. با استفاده از رسوبزدا هیدروفلو تنها 1 دستگاه صنعتی تمامی تجهیزات فوق به انضمام مدار لوله کشی و پمپهای سیرکولاسیون را تحت پوشش قرار می‌دهد. مزیت اقتصادی رسوبزدا هیدروفلو استفاده از حداکثر پتانسیل تکنولوژی جهت ارائه قیمت رقابتی میباشد.
تاریخ نصب دستگاه های رسوب زدا با امواج رادیویی در دی ماه سال 1398 است.

 

رسوبزدا,رسوب زدا,سختیگیر,سختی گیر,سختی گیر,نصب رسوبزدا در مجتمع فرهنگی روشنگر,رسوبگیر,رسوبزدا هیدروفلو,رسوب زدا هیدروفلورسوبزدا,رسوب زدا,سختیگیر,سختی گیر,سختی گیر,نصب رسوبزدا در مجتمع فرهنگی روشنگر,رسوبگیر,رسوبزدا هیدروفلو,رسوب زدا هیدروفلو