عملکرد الکترونیکی رسوبزدا هیدروفلو

14 شهریور, 1399

رسوبزدا هیدروفلو به صورت الکترونیکی عمل می‌کند

رسوب زدا هیدروفلو عمل رسوبزدایی را به خوبی انجام می‌دهد. این رسوبزدا با قرار دادن امواج سینوسی در آب بصورت الکترونیکی از رسوب آهک سخت جلوگیری می‌کند. امواج سینوسی مانند امواج رادیویی هستند. این سختی گیر یک سیستم الکترونیکی واقعی است و مانند دیگر محصولات به یک میدان الکترومغناطیسی اعتماد نمی‌کند. در مقابل سختگیر هیدروفلو از امواج رادیویی بهره می‌گیرد که تقریبا با سرعت انتشار می‌یابند تا رسوب آب را در سراسر سیستم لوله‌کشی یک خانه از بین ببرد.

نمونه‌هایی از رسوبزداهای نصب شده

نصب در بنیدورم

رسوبزدا,رسوب زدا,رسوبزدا الکترونیکی,رسوبزدا هیدروفلو,رسوب زدا هیدروفلو,سختی گیر,سختیگیر

این رسوبزدا هیدروفلو بر روی لوله آب سرد منتهی به ماشین لباسشویی در یک ویلا در Nucia، در نزدیکی بنیدورم، متعلق به یک زوج بازنشسته انگلیسی نصب شده است. این زوج از نصب دستگاه بسیار راضی هستند. کاهش میزان رسوب کاملا مشهود است و آب دوش نرمتر است و دیگر پوست را تحریک نمی‌کند.

نصب در والنسیا

رسوبزدا,رسوب زدا,رسوبزدا الکترونیکی,رسوبزدا هیدروفلو,رسوب زدا هیدروفلو,سختی گیر,سختیگیر

یک آپارتمان بزرگ در نزدیکی Plaza de España، والنسیا، رسوب زدا هیدروفلو را در نزدیکی آبگرمکن نصب کرده است تا از صدمه رسیدن به آن در اثر رسوب آهک و خوردگی ناشی از آب بسیار سخت والنسیا جلوگیری کند.

رسوبزدا,رسوب زدا,رسوبزدا الکترونیکی,رسوبزدا هیدروفلو,رسوب زدا هیدروفلو,سختی گیر,سختیگیر

در یک اپارتمان بزرگ در یک بلوک قدیمی در نزدیکی Mercado Colon والنسیا از این سختیگیر استفاده شده است. رسوبزدا هیدروفلو در نزدیکی آبگرمکن نصب شد. این ساختمان اخیرا استفاده از رسوبزدا گران قیمت مبتنی به نمک را متوقف کرده است و مشتری خواهان حفاظت از آبگرمکن، ماشین لباسشویی و سیستم آبی خود است.

 

رسوبزدا,رسوب زدا,رسوبزدا الکترونیکی,رسوبزدا هیدروفلو,رسوب زدا هیدروفلو,سختی گیر,سختیگیر

این رسوبزدا در زیرزمین یک خانه چوبی در Rocafort در سال 2017 نصب شده است. آب سخت باعث ایجاد مشکل در لوله‌های قدیمی شده است. ترکیبی از خوردگی، رسوب آهک و کلر طعم تلخی به اب داده است. در تابستان، حدود 20 نفر از اعضای خانواده و تعداد زیادی کودک از این آب خواهند نوشید. رسوبزدا هیدروفلو لوله‌ها را تمیز کرد، سختی آب را ازبین برد، بدین ترتیب همه با رضایت آب را می‌نوشند.

بیشتر بخوانید:   سختی گیر های پلی فسفات پکیج

نتایج حاصله از نصب رسوبزدای هیدروفلو:

آب لوله‌کشی طعم بهتری دارد

رسوب زدا هیدروفلو لوله‌ها را تمیز کرده و طعم تلخ مربوط به کلر موجود در آب را از بین می‌برد. سختی گیر هیدروفلو باعث می‌شود مواد معدنی باارزش چون کلسیم و منیزیم در آب باقی بماند.

آب نرمتر می‌شود
سختیگر هیدروفلو باعث تغییر رفتار آب می‌شود. عملکرد ماشین لباسشویی را بهبود می‌بخشد. بعلاوه بعد از دوش گرفتن، از خشکی پوست رنج نخواهید برد. آب سخت چه فرد مسن و چه جوان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. مشتریان خانم دیگر از خشکی موی خود رنج نمی‌برند و با دوش گرفتن با آب هیدروفلو نرمی موی خود را قابل کنترل می‌کنند.

قیمت مناسب
دستگاه رسوبزدا هیدروفلو نسبت به سایر انواع رسوب زدا قیمت مناسبتری دارد و عملا هیچ هزنیه‌ای برای نصب ندارد. دیگر نیازی به خرید نمک نیست و دیگر نیازی به تعویض فیلتر نیست. رسوب گیر هیدروفلو به برق احتیاج دارد، اما مصرف بسیار کمی دارد، کمتر از یک لامپ LED.

منبع:

Hydroflow descales electronically

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *