کاربرد رسوب زدا هیدروفلو در آشپزخانه رستوران

24 شهریور, 1400
رسوب زدا هیدروفلو در آشپزخانه رستوران

کارایی دستگاه رسوب زدا هیدروفلو در آشپزخانه‌های رستوران‌ها

دستگاه رسوب زدا بدون مواد شیمیایی و دارای سیگنال القایی و تصفیه مداوم است. فناوری هیدروپت نه تنها رسوب را در دستگاه‌ها و سیستم‌های لوله کشی حل کرده و حذف می‌کند، بلکه از تجمع رسوبات جدید جلوگیری می‌کند، باکتری‌ها و جلبک‌ها را در سیستم‌های آب از بین می‌برد و کارایی فیلتراسیون را افزایش می‌دهد.
صنعت خدمات غذایی به شدت تحت فشار است. وسایلی مانند اجاق‌های بخار، ماشین‌های ظرفشویی، دستگاه‌های یخ ساز باید تا حد ممکن به طور موثر کار کنند. این امر مستلزم این است که آنها از رسوبات آهکی و بیوفیلم یا رسوبات زیستی دور باشند تا در کارآیی مطلوب باقی بمانند.

دستگاه رسوبزدا هیدروفلو روشی عاری از مواد شیمیایی را برای زدودن رسوبات آهکی موجود و جدید و یافتن رسوبات زیستی ارائه می‌دهد. برخلاف نرم کننده‌های آب هیچ گونه هزینه‌ای برای پر کردن مجدد وجود ندارد و دیگهای بخار می‌توانند بدون مشکل رسوبات سخت روی آب کار کنند.

نصب رسوب زدا هیدروفلو ساده است و نیازی به اصلاح سیستم نیست. واحدهای رسوبزدا هیدروفلو بدون تعمیر و نگهداری 24 ساعته و 7 روزه کار می‌کنند و حداکثر کارایی را بدون توجه به توان عملیاتی ارائه می‌دهند.

نمونه ای از نصب سختی گیر هیدروفلو در رستوران:

رستوران کالیفرنیا ایدز برنده جایزه بهترین رسوبزدایی

 

منبع:

https://hydropath.com/hydroflow-awarded-the-prestigious-kitchen-innovations-award-by-the-national-restaurant-association/

 

بیشتر بخوانید:   راهنمای مهندسین مشاور برای انتخاب دستگاه‌ها: دیگ‌ چدنی گرمایشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *