چرا باید پکیج گرمایشی سرویس شود؟

28 بهمن, 1397

دلایل سرویس پکیچ گرمایشی خانگی

سرویس پکیج‌های خانگی معمولا فراموش می‌شود و تا زمانی که پکیج خانگی با مشکلی مواجه نشود مورد سرویس قرار نمی‌گیرد اما در واقع سرویس به موقع پکیج گرمایشی از خرابی و تعویض قطعات حساس و گران قیمت پکیج گرمایشی جلوگیری می‌نماید. موارد مطرح شده زیر به دلایل اصلی نیاز پکیج خانگی به سرویس اشاره می‌نماید:

سرویس پکیج گرمایشی و پکیج خانگی- رادین سیستم سینا

•    حفظ سلامتی و ایمنی افراد خانواده: سرویس به موقع پکیج علاوه بر اینکه راهبری آن با حداکثر راندمان را امکان پذیر می‌نماید، ایمنی افراد خانواده را نیز تضمین می‌کند. پکیج خانگی خراب در سال‌های 2001 تا 2010 در انگلستان و ویلز 250 نفر را در معرض مسمومیت با استنشاق گاز مونوکسید کربن CO قرار داده است. تعمیرکاران مجاز پکیج، کلیه موارد ایمنی مربوط به محفظه احتراق و دودکش را جهت تضمین سلامت عملکرد پکیج خانگی کنترل نمایید.

سرویس پکیج گرمایشی و پکیج خانگی- رادین سیستم سینا

•    مشکلات کوچک را قبل از بحران آفرینی رفع نمایند. مشکلات جزئی و ریز در صورتی که مورد توجه قرار نگیرند می‌تواند به مشکلات بزرگتری تبدیل شوند. چنانچه با سرویس به موقع پکیج خانگی از صحت عملکرد آن مطمئن شوید قطعا صرفه‌جویی زیادی در کاهش هزینه تعمیرات خواهید داشت.

سرویس پکیج گرمایشی و پکیج خانگی- رادین سیستم سینا

•    هزینه گاز کمتری پرداخت نمایید. سرویس پکیج خانگی اگرچه دارای هزینه است، اما قطعا هزینه-های جانبی دیگری را کاهش می‌دهد. در زمان سرویس پکیج کلیه قطعات متحرک و سنسورها و مبدل‌های حرارتی کنترل می‌شوند تا عملکرد بهینه داشته باشند. قطعا هزینه‌های بهره‌برداری از پکیج با راندمان و سالم بسیار کم می‌باشد.

سرویس پکیج گرمایشی و پکیج خانگی- رادین سیستم سینا

•    در انگلستان صاحبخانه‌ها می‌بایست هرساله پکیج‌های خانگی را توسط متخصصین و تعمیرکاران مجاز مورد بازرسی قرارداده و تاییدیه دریافت نمایند تا ایمنی و سلامت افراد خانواده مستاجر در معرض خطر نباشد.
•    تنها 20 دقیقه طول می‌کشد. در زمان سرویس و کنترل پکیج، تعمیرکار مجاز سیستم‌های کنترلی ترموستات‌ها و سنسورها را چک می‌نماید همچنین کلیه قطعات و مدار لوله‌کشی را در مقابل خوردگی و نشتی کنترل می‌کنند. فشار گاز را بررسی کرده همچنین وضعیت احتراق و نشتی گازهای سمی احتراق را کنترل می‌نمایند. کل زمان مورد نیاز برای کنترل موارد فوق پکیج خانگی 20 دقیقه است. از تعمیرکار مجاز یک لیست امضا شده موارد بازرسی و کنترل را درخواست نمایید.

بیشتر بخوانید:   تمیزی و شفافیت آب استخر با سیستم رسوب زدا هیدروفلو

سرویس پکیج گرمایشی و پکیج خانگی- رادین سیستم سینا

•    پکیج‌های خانگی چندوقت یک‌بار باید سرویس شوند. به طور معمول پکیج‌های گازسوز خانگی سالی یک بار نیاز به بازرسی و سرویس دارند. بهترین زمان برای سرویس پکیج‌ خانگی تابستان است که پکیج شما را برای فصل پاییز در زمستان آماده نگه خواهد داشت. حتما زمان سرویس بعدی پکیج را در جایی یادداشت نمایید و در همان زمان سرویس بعدی را انجام دهید.

چنانچه از رسوبزدای هیدروفلو جهت پکیج خانگی استفاده نمایید قطعا کمترین هزینه سرویس را خواهید پرداخت. چون تمامی مبدل‌های پکیج شما تمیز بوده و نیازی به اسیدشویی ندارند. قطعات پمپ مدارهای داخلی بدون رسوب بوده و همانند روز اول کار خواهند کرد.

سرویس پکیج گرمایشی و پکیج خانگی- رادین سیستم سینا

بیشتر بدانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *