تکنولوژی هیدروپت، منزلگاه رسوب زدا هیدروفلو

27 شهریور, 1400
تکنولوژی هیدروپت و رسوب زدا هیدروفلو

تکنولوژی هیدروپت؛ خالق رسوب زدا هیدروفلو

دستگاه تصفیه آب و رسوب زدا هیدروفلو از چالش برانگیزترین محیط‌های صنعتی گرفته تا کوچکترین خانه، محافظ 24 ساعته سیستم‌های آب در سراسر جهان است.
با دریافت برچسب “Solar Impulse Efficient Solution” برای راه حل‌های پاک و سودآور، فناوری هیدروپت و رسوب زدا هیدروفلو همچنان محصولات نوآورانه با کاربری‌های اثبات شده و خدمات بی نظیر به مشتریان ما در سراسر عرضه می‌کند.
این فناوری تولید شده در انگلستان، صرفه جویی در هزینه‌ها و مزایای زیست محیطی را برای طیف وسیعی از برنامه‌ها، از صنایع گرمایش، تصفیه و تهویه مطبوع (HVAC) و استخرهای شنا گرفته تا بخش کشاورزی و صنایع سنگین، ارائه می‌دهد.
طیف وسیعی از دستگاه رسوب زدا هیدروفلو با استفاده از یک فناوری فریت منحصر به فرد، بدون مواد شیمیایی، که یک میدان الکتریکی را در لوله و آب موجود در آن اعمال می‌کند، کار می‌کند.
نصب واحدها آسان است، نیازی به برش لوله ندارد و برای همه جنس لوله مناسب است. واحدهای استاندارد برای اجرای لوله‌های تا 200 میلی متر در دسترس هستند و واحدهای بزرگتر مناسب لوله‌های با قطر 220 میلی متر تا چند متر در “محدوده سفارشی” موجود است. آهک کارایی و طول عمر دیگهای بخار را کاهش می‌دهد، هزینه انرژی را افزایش می‌دهد و هزینه‌ای را نیز برای محیط زیست متحمل می‌شود.
وقتی فشار یا تغییر دما ایجاد می‌شود، رسوب آهکی ایجاد می‌شود و باعث می‌شود که به مبدل یا عنصر گرمایش دیگ بخار بچسبد. فناوری هیدروپث با انتشار میدان الکتریکی متفاوتی در آب عمل می‌کند و باعث ایجاد رسوب آهکی در حالت تعلیق می‌شود که سپس با جریان شسته می‌شود.
هیدروپت علاوه بر محافظت در برابر رسوبات آهکی، واحدهایی را فراهم می‌کند که با کنترل رسوب زیستی و بهبود فیلتراسیون، کیفیت آب را بهبود می‌بخشد. این امر باعث می‌شود سطوح گرمایش عاری از رسوب زیستی باقی بمانند و کارایی خود را حفظ کنند و آب و انرژی هدر رفته در اثر شستشوی معکوس به حداقل برسد.

بیشتر بخوانید:   رسوبزدایی پمپ با رسوبزدا هیدروفلو

منبع:
https://hydropath.com/hydroflow-water-conditioners/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *