شگرد رسوبزدا های تقلبی-سیگنال ساز فیک

30 اردیبهشت, 1397

شرکت هیدروپت انگلستان همواره در پرزنت ها و رونمایی محصولات جدید عنوان نموده که تکنولوژی رسوب زدا هیدروپت غیر قابل کپی برداری است. حتی شرکت های کپی کار و متقلب چینی هم تاکنون موفق به نمونه مشابه نشده اند. یک شرکت ایرانی مدعی شده که با بکارگیری تکنولوژی روز انگلستان ( شرکت هیدروپت ) توانسته دستگاه رسوبزدا را بومی سازی (کپی ) و تولید انبوه نماید. در این راستا شرکت هیدروپت جهت حفاظت از حقوق ثبت اختراع خود یک نمونه ی تولیدی سختی گیر پکیج خانگی این شرکت را مورد بازدید و تست قرار داد. که اصل گزارش و ترجمه ی بخشهایی از آن در ذیل این گزارش ضمیمه گردیده است.

فارغ از شباهت ظاهری که دقیقا الهام گرفته از مدل معروف و جهانی HS-38 می باشد ، و با قیمتی حدود 10% محصول اصلی در بازار به فروش رسیده ، سختی گیر پکیج خانگی دارای کارائی نبوده و به همین دلیل شرکت مذکور با ارسال ایمیل به شرکت هیدروپت تقاضای تولید تحت لیسانس هیدروپت انگلستان را می نماید. اصل ایمیل تقاضای انتقال دانش فنی این محصول کپی شده گواهی ثبت اختراع تحت عنوان سختی گیر آلتراسونیک را دارد.

شناسایی رسوبزدای تقلبی از رسوب زدای اصلی,رسوبزدا,رسوب زدا

گزارش ارائه شده از دستگاه رسوبگیر کپی (غیر اورجینال) توسط شرکت هیدروپت :

شناسایی رسوبزدای تقلبی از رسوب زدای اصلی,رسوبزدا,رسوب زدا

ترجمه گزارش فنی شرکت هیدروپت در خصوص دستگاه غیر اورجینال :

این گزارش جهت محصول سونیک تولید شده توسط شرکت فرالکتریک می باشد. در بازدید های ظاهری اولیه نشان می دهد که سختی گیر خانگی پکیج از مدل رسوبزدا هیدروفلو HS-38 کپی برداری شده است. این مدل کپی شده دقیقاً مشابه طراحی ظاهری رسوب زدا هیدروفلو HS38 می باشد که از 2 قسمت مجزا تشکیل شده که در قسمت فریت U شکل تعبیه شده است. نکته بسیار مهم و حائز اهمیت این است که از عبارت sonic سختی گیر آلتراسونیک استفاده شده است. در صورتی که به هیچ عنوان با مکانیزم اولتراسونیک کار نمی کند و بیشتر میدان الکتریکی در آب القا نماید. نامگذاری محصول تحت عنوان التراسونیک فقدان اصول عملکرد محصول و کپی محصول بدون درک نحوه عملکرد آن را نمایش می دهد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *