رسوبزدا هیدروفلو؛ راه حلی برای گرفتگی لوله‌ها

15 مهر, 1399

مبارزه با گرفتگی لوله‌ها با دستگاهی خیره کننده

گرفتگی لوله… رسوب… فشار آب ضعیف… همه ما این مشکلات را هر یک به نوبه‌ای تجربه کرده‌ایم. بارها شده زیر دوش حمام ساعتها زمان صرف کردیم آن هم با فشار ضعیف آب. ساده‌ترین مثال در مورد گرفتگی لوله را وقتی مشاهده کرده‌اید که شیر سماور را میچرخانید ولی آب داغ با فشار کمی به فنجان سرازیر می‌شود. این یعنی لوله شیرسماور رسوب گرفته است. این چنین مواقعی به رسوبزدا و جرمگیری کتری فکر می‌کنیم.
البته واژه رسوب زدا یی چیزی فراتر است. سابق براین افراد از سختی گیرهای رزینی استفاده می‌کردند ولی بدلیل نقاط ضعفشان به مرور طرفداران خود را از دست دادند. این نوع سختیگیرها دشمنی برای محیط زیست محسوب می‌شدند چرا که مقادیر زیادی نمک استفاده می‌کردند که ورود آنها به فاضلاب، فاجعه‌ای برای محیط زیست محسوب می‌شد.
با توجه به خانه‌های جمع و جور کنونی، همگی به دنبال دستگاهی جمع و جور هستیم که بتوانیم آن را در کمترین جای ممکن جای دهیم و علاوه بر جای کمی که می‌گیرد، نصب راحتی داشته باشد به نحوی که فرد عادی هم از پس نصب آن برآید.

جدا از اینها، مجبور به جداسازی لوله برای نصب نشویم یا قطع جریان آب نداشته باشیم. قبلا فکر داشتن چنین پکیجی با هم خنده‌دار به نظر می‌رسید ولی رسوبزدا هیدروفلو این رؤیا را تحقق بخشید.
رسوب زدا هیدروفلو توانست جایگزین مناسبی برای سختی گیرهای رزینی باشد. نصب راحت و نگهداری بدون هزینه آن از نقاط قوت این دستگاه است. رسوبزدا هیدروفلو در واقع از نوعی میدان الکتریکی استفاده می‌کند که در سیستم لوله کشی منزل شما از طریق جریان آب منتقل شده و بدین ترتیب باعث از بین بردن رسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:   بهبود کیفیت آب برای محیط‌های صنعتی با رسوب زدا هیدروفلو سری i-100

ولی حالا اینکه چگونه باعث ازبین رفتن رسوب و مانع تشکیل رسوب جدید می‌شود بحثی مفصل است که با مطالعه لینک زیر می‌توانید کاملا با نحوه عملکرد این رسوب زدا آشنا شوید.

عملکرد الکترونیکی رسوبزدا هیدروفلو

رفع گرفتگی لوله,رسوبزدا هیدروفلو,رسوب زدا هیدروفلو,سختیگیر,سختی گیر,رسوبزدا,رسوب زدا

چه زمانی از رسوب زدا استفاده می‌کنیم؟

طبیعی است تقریبا همگی ما به رسوبزدا نیاز داریم. چون آبها همواره دارای سختی هستند که به مرور زمان باعث تشکیل رسوب در لوله‌ها و لوازمی می‌شوند که با آب سرو کار دارند. حتی سطح سیقلی ظروف استیل هم از آب سخت در امان نیستند و همواره شاهد لکهای سفید روی آنها هستیم.

طبیعی است که به مرور لوله‌ها و لوازم برقی که با آب کار می‌کنند بدلیل تشکیل رسوب بیش از حد، دچار فرسودگی می‌شوند و حتی ظروف هم جلوه بدی پیدا می‌کنند. سینکهای ظرفشویی و حتی روشویی‌ها با جرم و رسوب ظاهری نازیبا پیدا می‌کنند.

پس چه خوب است که هرچه زودتر دنبال چاره باشیم. رسوبزدا هیدروفلو باعث می‌شود تا رسوب روی دیواره‌های داخلی لوله تشکیل نشود و همراه آب از سیستم دفع شود و بر روی سطوح نچسبد.

طبیعی است در این حالت املاح معدنی که پیش از این رسوب را تشکیل می‌دادند وارد آب آشامیدنی می‌شوند و بدن هم از دریافت آنها بی‌نصیب نمی‌ماند.
اگر تمایل دارید بیشتر در مورد آب سخت بدانید روی لینک زیر کلیک کنید
حقایق جالب در مورد آب سخت!

ما می‌توانیم ساعتها در مورد مزایای کاربرد رسوبزدا هیدروفلو با شما به گفتگو بنشینیم و استدلالهای روشنی برای کاربرد این رسوب زدا برایتان شرح دهیم. با اندکی تأمل می‌شود به خوبی به رسالت این سختی گیر فوق العاده کاربردی پی برد.

بیشتر بخوانید:   استفاده از سیستم رسوب زدا هیدروفلو در سیستم گرمایشی خانه سالمندان

شما می‌توانید متناسب با محیط خود دستگاهی کارآمد را برگزینید و از نتیجه کار لذت ببرید. می‌توانید نتایج حاصله از نصب رسوب زدا هیدروفلوی خود را با ما به اشتراک بگذارید. ما همواره آماده شنیدن نظرات و خواسته‌های شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *