رسوب زدا هیدروفلو بهترین گزینه برای تصفیه آب بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی

17 فروردین, 1401

سیستم تصفیه آب و رسوب زدا هیدروفلو بدون استفاده از مواد شیمیایی برای بیمارستان‌ها و مراکز مراقبتی

 

شرکت هیدروپت پشتیبانی کاملی از طراحی تا نصب دستگاه رسوب زدا هیدروفلو را برای بیمارستان‌ها، بیماران و متخصصان مراقبت‌های بهداشتی تضمین و فراهم می‌کند.

 

تصفیه‌کننده‌های الکترونیکی آب هیدروفلو رویکردی بدون مواد شیمیایی برای تصفیه آهک موجود و جدید و همچنین رسوب زیستی ارائه می‌دهند. آنها جایگزینی برای نرم‌کننده‌های آب هستند، بدون اینکه هزینه‌های تکمیلی مداوم داشته باشند و همچنین سبب قابل شرب باقی ماندن آب تصفیه‌شده می‌گردند.

 

مزایای استفاده از سیستم‌های تصفیه الکترونیکی آب و رسوب زدا هیدروفلو

• به طور قابل توجهی رسوبات آهکی را کاهش می‌دهد
• به مرور زمان رسوبات موجود در لوله‌ها را از بین می‌برد
عمر تجهیزات را افزایش می‌دهد
• باعث کاهش در هزینه‌های انرژی و نگهداری می‌شود

 

خدمات آب درمانی بیمارستان و مراکز مراقبتی

سیستم‌های آب گرم بیمارستانی و خانه‌های مراقبتی اغلب مورد استفاده شدید قرار می‌گیرند که می‌تواند منجر به ایجاد سریع رسوب آهک شود. این سیستم‌های آب گرم اغلب به دلیل ایجاد رسوب آهک سخت با مشکلاتی مواجه می‌شوند که منجر به افزایش هزینه‌های انرژی می‌شود.

رسوب آهک همچنین می‌تواند باعث انسداد و در نتیجه خرابی سیستم‌ها شود. همچنین می‌تواند دریچه‌ها یا پمپ‌ها را مختل کند و باعث رسوبات نامناسب بر روی اتصالات حمام شود و زمان و هزینه‌های تعمیر و نگهداری را افزایش دهد.

یک واحد رسوب زدا هیدروفلو می‌تواند کل سیستم را با سیگنال خوشه‌ای منحصربه‌فرد خود که از طریق شبکه لوله‌کشی عبور می‌کند، پوشش دهد. این سیگنال سرویس‌های سرد و گرم را پوشش می‌دهد تا از دوش، شیرها و اتصالات (که تمیز کردن آنها را راحت‌تر می‌کند)، دیگهای بخار و مبدل های حرارتی و همچنین سیلندرها در برابر رسوبات محافظت کند.

دستگاه رسوب زدا هیدروفلو همچنین می‌تواند به کنترل بایوفیلم در مبدل‌های حرارتی، برج‌های خنک کننده و سیستم‌های لوله کشی کمک کند.

 

پیشگیری از بیماری لژیونر

کنترل رسوبات آهک نیز برای پیشگیری از بیماری لژیونر مهم است. همانطور که برای بیماری لژیونرذکر شده‌است، رسوبات سخت مانعی برای مواد شیمیایی تصفیه کننده ایجاد می‌کند و ممکن است زیستگاه میکروبی را فراهم کند. سطوح تبادل حرارت با رسوب زیاد، حفظ دمای بالاتر مورد نیاز برای کاهش خطر ابتلا به لژیونلا را دشوارتر می‌کند.

 

 

منبع:
https://hydropath.com/hospital-water-treatment-services/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!