کارایی دستگاه رسوب زدا هیدروفلو در بیمارستان

26 آبان, 1400

نصب دستگاه رسوب زدا هیدروفلو در بیمارستانی واقع در توکیو ژاپن

نصب دستگاه رسوب زدا هیدروفلو در جولای 2020 و در یک بیمارستان معروف توکیوی ژاپن انجام شد.

در دنیای ما نصب، اغلب از یک فرآیند فنی و فروش طولانی پیروی می‌کند. ممکن است نیاز به بررسی محل باشد. مناقصه اغلب توسط بسیاری از تامین کنندگان مختلف مورد نیاز است. دستگاه رسوب زدا هیدروفلو را می‌توان قبل از اینکه موتورخانه بیمارستان ساخته شود مشخص کرد!

 

رسوب زدا هیدروفلو

خوشبختانه، رسوب زدا هیدروفلو به راحتی قابل نصب است. همانطور که در اینجا در این موتورخانه در بیمارستان Sanno، توکیو ژاپن مشاهده می‌کنید

سیستم‌های آب گرم بیمارستانی اغلب مورد استفاده شدید قرار می‌گیرند که می‌تواند منجر به ایجاد سریع رسوب آهک شود. این سیستم‌های آب گرم اغلب به دلیل ایجاد رسوب آهک سخت با مشکلاتی مواجه می‌شوند که منجر به افزایش هزینه‌های انرژی می‌شود. رسوبات آهک نیز می‌تواند باعث انسداد شود. این می‌تواند دریچه‌ها یا پمپ‌ها را مختل کند و باعث ایجاد رسوبات ناخوشایند بر روی اتصالات سرویس‌ها شود. این مسائل باعث افزایش زمان و هزینه‌های نگهداری می‌شود.

 

واحدهای رسوب زدا هیدروفلو از دیگ‌های بخار پرکار مستقر در موتورخانه محافظت می‌کنند. به آنها اجازه می‌دهد تا کارایی دیگ‌های بخار، لوله‌ها و پمپ‌ها را حفظ کنند که این مسئله صرفه جویی در انرژی، زمان نگهداری و هزینه را در پی دارد.

تصفیه کننده‌های الکترونیکی آب هیدروفلو رویکردی بدون مواد شیمیایی برای تصفیه آهک موجود و جدید و همچنین رسوب زیستی ارائه می‌دهند. آنها جایگزینی برای نرم کننده‌های آب هستند.

 

واحدهای سختی گیر آب هیدروفلو از موتورخانه‌های فعال محافظت می‌کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهند کارایی دیگ‌ها، لوله‌ها و پمپ‌ها را حفظ کنند و در مصرف انرژی، زمان و هزینه نگهداری صرفه‌جویی کنند.

بیشتر بخوانید:   راهنمای مهندسین مشاور برای انتخاب دستگاه‌های هیدروفلو؛ پکیج حرارتی

دستگاه رسوب زدا هیدروفلو یک تصفیه کننده غیر شیمیایی آب است که در بسیاری از بیمارستان‌ها به دلایل مختلف مانند مقابله با رسوب آهک و مسائل زیستی در مکان‌های مختلف که می‌توانند مشکلاتی را در مدیریت بیمارستان ایجاد کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

یک واحد رسوبزدا هیدروفلو می‌تواند کل سیستم را پوشش دهد. با سیگنال منحصر به فرد خوشه‌ای که از طریق شبکه لوله کشی عبور می‌کند و سرویس‌های آب سرد و گرم را پوشش می‌دهد و از دوش، شیرها و اتصالات (تمیز کردن آنها را آسان می‌کند) و همچنین سیلندرها، بویلرها و مبدل های حرارتی محافظت می‌کند.
دستگاه رسوبزدا هیدروفلو همچنین می‌تواند به کنترل بایوفیلم در مبدل‌های حرارتی، برج‌های خنک کننده و سیستم‌های لوله کشی کمک کند.

 

کنترل رسوبات آهک نیز برای پیشگیری از بیماری لژیونلا مهم است. سطوح تبادل حرارت با رسوب زیاد، حفظ دمای بالاتر مورد نیاز برای کاهش خطر لژیونلا را دشوارتر می‌کند.

یکی دیگر از جنبه های مهم برای مدیریت لژیونلا، تشکیل بیوفیلم بر روی سطوح است. بایوفیلم می‌تواند کارایی انتقال حرارت را مختل کند، باعث خوردگی موضعی شدید شود و رشد لژیونلا را تشویق کند و باید به عنوان آلودگی پرخطر در نظر گرفته شود.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر، با ما در تماس باشید.

 

منبع:
https://hydropath.com/hydroflow-water-treatment/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *